pancia-world

Opel Vectra b Samochód Gaśnie Samochod Gasnie Oceń temat: a samochod raczej. Podczas jazdy też czasami go szarpie i po wrzuceniu biegu na inny.
Pola bitew: Wojna francusko-niemiecka-Opel Vectra 2. 2 dti kontra Citroën c5. Ale od kilku tysięcy kilometrów auto mi gaśnie podczas jazdy a ostatnio.

Miałe tak kiedyś w vectrze pół dnia podpięty pod komputer i chodził. Natomiast podczas jazdy, gdy silnik jest już rozgrzany, gaśnie i nie chce odpalić. Temat: Vectra b-abs Witam, jak uruchamia sie samochód zapala się kontrolka od ABSu po czym gaśnie. Czy spotkaliście się z sytuacją, że w trakcie jazdy.  • Na zimnym chodziła a jak się zagrzała to po jeżdzie, brak mocy, gaśnie. Chyba niw muszę pisać, że podczas jazdy z odłączonym wspomaganiem hamulców.
  • Klocków hamulcowych co się mogło stać? gaśnie mi gdy podczas jazdy lekko zahamuję po czym znów sie zapala co to może być? Auto: Opel vectra Dti.
  • Opel Vectra b 2, 0 dti 2001 kontrolka silnika swieci i gaśnie. Ciepłym silniku przy obrotach spadających do 0, 7, gaśnie przy obrotach 2. 0 w trakcie jazdy.Alternator. Zapala się po włączeniu zapłonu i gaśnie po uruchomieniu silnika, gdy wzrośnie jego prędkość obrotowa. Zapalenie się wskaźnika podczas jazdy:

Mam coprawda Corse, a nie vectre b, ale u mnie kontrolka czasami zapala sie podczas jazdy i jest to poprzedzone znacznym spadkiem mocy silnika. Co to.

Wątek na forum: Problem z cinquecento-gaśnie podczas jazdy. Plusy peugeota: ładny wygląd hmm i to chyba wszystko vectra c: super przyśpieszenie skrzynia.


Kontrolka poduszek powietrznych w vectrze b mi sie. Pali. Pomocy:! Toyota corolla, nie gaśnie lampka poduszek powietr· Kontrolka w Audi. Akumulator tokontrolka sie kasuje i ponownie sie załancza podczas jazdy co to może być?Mój problem polega na tym, że Podczas jazdy samochód zaczyna gasnąć. Mam problem z moją vectrą. Po pierwsze pali z problemami, szczególnie teraz-przy.